List of products by brand Acana

ACANA

ČERSTVÉ MIESTNE SUROVINY


Suroviny, ktoré milujeme. Ľudia, ktorým dôverujeme.

Západokanadské farmy na úpätiach kopcov, úrodné prérie a chladné priezračne vody sú pre nás zdrojom inšpirácie aj čerstvých miestnych surovín.

Neporovnateľná s ktorýmkoľvek iným výrobcom krmiva je rozmanitosť našich skutočne čerstvých miestnych surovín, ktoré napodobňujú prirodzenú stravu psov a mačiek a dodávajú im tak živiny vo svojej najčerstvejšie a najprirodzenejšej podobe.

Acana dodávateľ

Či už naša voľne chované hydina, vajcia z hniezdnych chovov, zvieratá chované voľne na pastvinách, ryby ulovené vo voľnej prírode či na slnku zrejúce ovocie a zelenina, všetky naše čerstvé suroviny sú miestne, schválené pre ľudskú spotrebu a dodávané do našich kuchýň čerstvé, bez konzervantov a prekypujúci skvelou chuťou.

Naše oceňované kuchyne NorthStar vybavené najmodernejšími technológiami pre spracovanie krmiva sídli v samom srdci albertskéj poľnohospodárskej oblasti, čo nám umožňuje blízky kontakt so špecializovanými farmami, s ktorými spoločne zdokonaľujeme naše poslanie využívať iba čerstvé miestne suroviny.

Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti.

Znova hľadať to čo hľadáte